יומן רגשות-מאפשר לילד להביע את רגשותיו: לזהות,להכיר ולשייך אותם

106
 • 35.00
 • מחיר חבר מועדון:
  0
אזל המלאי

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  זמני אספקה / משלוחים: כל יום מימות שבוע העבודה: ימים א'-ה' אנו מוציאים משלוחים, ביום למחרת ליום הרכישה.
  בכפוף לתקנון.
 • מדיניות החזרת מוצרים
  מדיניות החזרת מוצרים:
  במידה ואת לא מעוניינת/מעוניין בפריט שרכשת מכל סיבה שהיא, תוכל/י להחזיר אותו אלינו ללא דמי ביטול ולקבל החזר כספי. כל מה שתידרש/י לעשות הוא לשלוח אלינו חזרה את הפריט עד 14 יום מיום קבלתו, באריזתו המקורית ובשלמותו, כולל ניילון חיצוני במידה וקיים, ולוודא שלא נעשה בו כל שימוש ושלא נפל בו שום פגם/נזק. עלות המשלוח חזרה אלינו תהיה על חשבונך.
  בכפוף לתקנון.
יומן רגשות.
בדומה למבוגרים גם ילדים חווים רגעי אושר, כעס, עצב וייאוש – רק שבגלל גילם הצעיר, הם לא תמיד יודעים איך לזהות, לשייך ולהביע את אותם הרגשות.
יומן הרגשות מאפשר לכל ילד לחלוק עם הדפים את מה שעבר עליו באותו היום ולתרגם את החוויות לתחושות ולרגשות. באמצעות יומן הרגשות הילד יכול להביע בצורה טובה יותר מה הוא מרגיש ומתי ולהכיר את עצמו בצורה טובה יותר.
יומן הרגשות הוא יומן מעוצב ומאויר בפרצופים כאשר הילד אמור להשלים את ההבעה על הפנים של הדמות בהתאם לתחושות אותן הוא חווה באותו היום – פרצוף עצוב ביום עצוב, פרצוף שמח ביום שמח וכן הלאה.
בכל יום על הילד לתאר אירוע טוב, אירוע רע ואירוע שהוא לא טוב ולא רע ולספר על משהו טוב שהוא עשה באותו היום והוא גאה בו. בכל עמוד יש מד רגש מאויר, על גביו, הילד מסמן את עוצמת הרגש אותו הוא חווה באותו היום.
היומן מתאים לילדים בכל הגילאים כאשר ילדים צעירים יוכלו למלא את היומן ביחד עם ההורים – בעידן בו אנו חיים שכולם צמודים למסכים, מילוי היומן יכול להוות כזמן איכות משותף של הורה עם הילד ללא הפרעות חיצוניות.
יומן רגשות יכיל את כל מה שהילדים חושבים ומרגישים ויאפשר להם להביע את עצמם, ללמוד להבין לעומק את התחושות והרגשות אשר עולים. בכוחו של היומן לחזק את ביטחונם העצמי ולהרגיש שמחים וקלילים יותר ויום אחד, בעתיד הרחוק, היומן הזה יהפוך להיות גם מזכרת יקרה מפז.
היומן מאפשר לילד להכיר את מגוון הרגשות שלו, להתבונן בהם ולחוות אותם, ולתת את המקום הראוי לכל רגש.
בדפי היומן ממלאים יחד ההורה והילד את חוויות היום ממלאים את הפרצוף לפי מצב הרוח של אותו היום, מסמנים במד הרגשה.
את היומן פיתחו פסיכולוגית התפתחותית מומחית ופסיכותרפיסטית התנהגותית קוגניטיבית.

ברוך/ה הבא/ה לחנות של נתת-קבלת! www.michallaufer.co.il.
פה תוכל/י למצוא מוצרים שיוכלו לסייע לך לשחק. לאהוב ולחנך.
השימוש באתר כפוף לתקנון, בקריאת התקנון להלן את/ה מעיד/ה על הסכמתך לתנאים אלו. לפני השימוש באתר אנא קראי/י תנאים אלה בעיון. שימוש באתר פירושו שהנך מסכים/ה לתנאים אלה.
אנו מתחייבים שהמוצרים שהזמנת יגיעו אליך בשלמותם ובמצב תקין, במידה וקיבלת את ההזמנה וחסרים בה פריטים נשלח אותם אלייך באופן מיידי. אם קיבלת מוצר פגום נחליף אותו בחדש לאחר שנקבל את הפגום בחזרה.
דין ושיפוט: הדין החל על השימוש באתר ותנאים אלה, הוא הדין הישראלי בלבד.

זמני אספקה / משלוחים: כל יום מימות שבוע העבודה: ימים א'-ה' אנו מוציאים משלוחים, ביום למחרת ליום הרכישה.
ההזמנות נשלחות בשלושה אופני שילוח:
דואר רשום, שירות צ'יטה בוקס לבית עסק הקרוב למקום המגורים ושירות צ'יטה שליח ישירות לבית הלקוח - בהתאם לבחירתך במעמד הרכישה.
זמן המשלוח בדואר רשום לוקח כ 14 יום, בשרות צ'יטה בוקס 3-7 ימי עסקים ובשרות השליחים של צ'יטה כ 3-5 ימי עסקים.

מדיניות החזרת מוצרים:
במידה ואת לא מעוניינת/מעוניין בפריט שרכשת מכל סיבה שהיא, תוכל/י להחזיר אותו אלינו ללא דמי ביטול ולקבל החזר כספי. כל מה שתידרש/h לעשות הוא לשלוח אלינו חזרה את הפריט עד 14 יום מיום קבלתו, באריזתו המקורית ובשלמותו, כולל ניילון חיצוני במידה וקיים, ולוודא שלא נעשה בו כל שימוש ושלא נפל בו שום פגם/נזק. עלות המשלוח חזרה אלינו תהיה על חשבונך.
החלפות: אם ברצונך להחליף מוצר לא רצוי, פני אלינו להסדרת ההחלפה.
הזיכוי יתקבל תוך מקסימום 14 יום ממועד החזרת הפריט, כנגד כרטיס האשראי שממנו בוצעה ההזמנה. ההחזר יבוצע כנגד אותם התנאים של העסקה המקורית (כלומר: עסקת שבוצעה בתשלומים תזוכה בהתאם, ועסקה שחויבה באמצעות תשלום בודד תזוכה בתשלום אחד).
כתובת להחזרות: מיכל לאופר ת.ד. 187 קיבוץ דן 1224500
לקבלת פרטים נוספים ניתן ליצור קשר בטלפון: 054-4584223.
רכישה נעימה!

צור קשר

נתת קבלת!- מיכל לאופר
כתובת: ת.ד. 187 קיבוץ דן 1224500
מספר עסק: 028663839
טלפון: 054-4584223
תנאי השירות
x

#{title}

#{text}

#{price}