יומן רגשות לבנות ונערות

110
 • 49.00
 • מחיר חבר מועדון:
  0
אזל המלאי
יומן רגשות לבנות ולנערות. יומן הרגשות החדש, המאויר והכתוב בחריזה הוא מתנה מקורית ומשמחת לכל ילדה ונערה. היומן מציע מגוון רחב של פעולות לכל עת אשר ביכולתן לשפר מצב רוח, לספק עניין ולעודד רגש חיובי. היומן מציע כיצד להיות חברה של עצמך וללמוד לנהוג כלפי עצמך בדיוק כמו שאנו נוהגים כלפי אדם יקר, כיצד ניתן לתרום לסביבה ולהפגין חמלה כלפי האחר. בנוסף, ניתן למצוא מגוון של הצעות לפעילויות נעימות, המשפרות מצב רוח או מעוררות עניין.

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  זמני אספקה / משלוחים: כל יום מימות שבוע העבודה: ימים א'-ה' אנו מוציאים משלוחים, ביום למחרת ליום הרכישה.
  בכפוף לתקנון.
 • מדיניות החזרת מוצרים
  מדיניות החזרת מוצרים:
  במידה ואת לא מעוניינת/מעוניין בפריט שרכשת מכל סיבה שהיא, תוכל/י להחזיר אותו אלינו ללא דמי ביטול ולקבל החזר כספי. כל מה שתידרש/י לעשות הוא לשלוח אלינו חזרה את הפריט עד 14 יום מיום קבלתו, באריזתו המקורית ובשלמותו, כולל ניילון חיצוני במידה וקיים, ולוודא שלא נעשה בו כל שימוש ושלא נפל בו שום פגם/נזק. עלות המשלוח חזרה אלינו תהיה על חשבונך.
  בכפוף לתקנון.

יומן רגשות לבנות ולנערות.
יומן הרגשות החדש, המאויר והכתוב בחריזה הוא מתנה מקורית ומשמחת לכל ילדה ונערה.

היומן מציע מגוון רחב של פעולות לכל עת אשר ביכולתן לשפר מצב רוח, לספק עניין ולעודד רגש חיובי. היומן מציע כיצד להיות חברה של עצמך וללמוד לנהוג כלפי עצמך בדיוק כמו שאנו נוהגים כלפי אדם יקר, כיצד ניתן לתרום לסביבה ולהפגין חמלה כלפי האחר. בנוסף, ניתן למצוא מגוון של הצעות לפעילויות נעימות, המשפרות מצב רוח או מעוררות עניין.
ביומן לוח רגשות מאויר המאפשר לילדה להרחיב את הרפרטואר הרגשי שלה וללמוד את סוגי הרגשות השונים.
בהמשך, אפשר לתעד את הרגשות השונים בדרך צבעונית אשר בעתיד תהווה זיכרון למגוון הרחב של אירועים שקראו במהלך היום.
המחשבה מאחורי היומן מתבססת על ההבנה הפסיכולוגית העמוקה של חשיבות שיום רגשות כתנאי בסיסי לוויסות רגשי. התעוד של הרגשות השונים הינו משמעותי ביותר לארגון החוויה הרגשית וההבנה כי כל יום מכיל אירועים ורגשות נעימים יותר ונעימים פחות.
יומן זה מציע פעילויות רבות אשר הוכחו כיעילות להגברה של וויסות רגשי, מקדמות רווחה נפשית ומשפרות מצב רוח.
"אני בטוחה כי היומן ישמש את הילדה והיא תהנה מחווית הרישום בו וגם תפיק ממנו תועלת רגשית רבה",  
אנה גולדברט (יוצרת היומן), פסיכולוגית חינוכית ורפואית העוסקת בטיפול בילדים, בני נוער ומבוגרים. מתמחה בטיפול באנשים המתמודדים עם סוגים שונים של קשיים ובין היתר: הפרעות חרדה, דיכאון, OCD וכאב כרוני. ובעלת ניסיון רב בטיפול בילדים המתמודדים עם הפרעות קשב וריכוז, בעיות התנהגות וקשיים בוויסות רגשי.

 

 

 

 

ברוך/ה הבא/ה לחנות של נתת-קבלת! www.michallaufer.co.il.
פה תוכל/י למצוא מוצרים שיוכלו לסייע לך לשחק. לאהוב ולחנך.
השימוש באתר כפוף לתקנון, בקריאת התקנון להלן את/ה מעיד/ה על הסכמתך לתנאים אלו. לפני השימוש באתר אנא קראי/י תנאים אלה בעיון. שימוש באתר פירושו שהנך מסכים/ה לתנאים אלה.
אנו מתחייבים שהמוצרים שהזמנת יגיעו אליך בשלמותם ובמצב תקין, במידה וקיבלת את ההזמנה וחסרים בה פריטים נשלח אותם אלייך באופן מיידי. אם קיבלת מוצר פגום נחליף אותו בחדש לאחר שנקבל את הפגום בחזרה.
דין ושיפוט: הדין החל על השימוש באתר ותנאים אלה, הוא הדין הישראלי בלבד.

זמני אספקה / משלוחים: כל יום מימות שבוע העבודה: ימים א'-ה' אנו מוציאים משלוחים, ביום למחרת ליום הרכישה.
ההזמנות נשלחות בשלושה אופני שילוח:
דואר רשום, שירות צ'יטה בוקס לבית עסק הקרוב למקום המגורים ושירות צ'יטה שליח ישירות לבית הלקוח - בהתאם לבחירתך במעמד הרכישה.
זמן המשלוח בדואר רשום לוקח כ 14 יום, בשרות צ'יטה בוקס 3-7 ימי עסקים ובשרות השליחים של צ'יטה כ 3-5 ימי עסקים.

מדיניות החזרת מוצרים:
במידה ואת לא מעוניינת/מעוניין בפריט שרכשת מכל סיבה שהיא, תוכל/י להחזיר אותו אלינו ללא דמי ביטול ולקבל החזר כספי. כל מה שתידרש/h לעשות הוא לשלוח אלינו חזרה את הפריט עד 14 יום מיום קבלתו, באריזתו המקורית ובשלמותו, כולל ניילון חיצוני במידה וקיים, ולוודא שלא נעשה בו כל שימוש ושלא נפל בו שום פגם/נזק. עלות המשלוח חזרה אלינו תהיה על חשבונך.
החלפות: אם ברצונך להחליף מוצר לא רצוי, פני אלינו להסדרת ההחלפה.
הזיכוי יתקבל תוך מקסימום 14 יום ממועד החזרת הפריט, כנגד כרטיס האשראי שממנו בוצעה ההזמנה. ההחזר יבוצע כנגד אותם התנאים של העסקה המקורית (כלומר: עסקת שבוצעה בתשלומים תזוכה בהתאם, ועסקה שחויבה באמצעות תשלום בודד תזוכה בתשלום אחד).
כתובת להחזרות: מיכל לאופר ת.ד. 187 קיבוץ דן 1224500
לקבלת פרטים נוספים ניתן ליצור קשר בטלפון: 054-4584223.
רכישה נעימה!

צור קשר

נתת קבלת!- מיכל לאופר
כתובת: ת.ד. 187 קיבוץ דן 1224500
מספר עסק: 028663839
טלפון: 054-4584223
תנאי השירות
x

#{title}

#{text}

#{price}