מה ברצף? צעיר - צעדים ראשונים באסטרטגייה

מק"ט : 46
 • 92.00
 • מחיר חבר מועדון:
  0
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
משלוח חינם מעל ₪120.00
מה ברצף? צעיר. צעדים ראשונים באסטרטגייה. קחו קלף מהקלפים שבידכם והניחו את האסימון על התמונה המתאימה בלוח. בעזרת קלפי דרקון וחד קרן תוכלו להפתיע ולשנות מהלכים במשחק.

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  זמני אספקה / משלוחים: כל יום מימות שבוע העבודה: ימים א'-ה' אנו מוציאים משלוחים, ביום למחרת ליום הרכישה.
  בכפוף לתקנון.
 • מדיניות החזרת מוצרים
  מדיניות החזרת מוצרים:
  במידה ואת לא מעוניינת/מעוניין בפריט שרכשת מכל סיבה שהיא, תוכל/י להחזיר אותו אלינו ללא דמי ביטול ולקבל החזר כספי. כל מה שתידרש/י לעשות הוא לשלוח אלינו חזרה את הפריט עד 14 יום מיום קבלתו, באריזתו המקורית ובשלמותו, כולל ניילון חיצוני במידה וקיים, ולוודא שלא נעשה בו כל שימוש ושלא נפל בו שום פגם/נזק. עלות המשלוח חזרה אלינו תהיה על חשבונך.
  בכפוף לתקנון.
מה ברצף? צעיר.
צעדים ראשונים באסטרטגייה.
מפתח מוטוריקה עדינה, מיומנויות חזותיות, מפתח חשיבה ומיומנויות למידה.

קחו קלף מהקלפים שבידכם והניחו את האסימון על התמונה המתאימה בלוח.
בעזרת קלפי דרקון וחד קרן תוכלו להפתיע ולשנות מהלכים במשחק.
מינימום משתתפים: 2,  מקסימום משתתפים: 4
מי המנצח?
אם הצלחתם להניח ארבעה אסימונים, זה לצד זה, בשורה, טור או אלכסון, אתם המנצחים במשחק!
מה בקופסה?
לוח משחק, 42 קלפי משחק, 84 אסימוני משחק בארבעה צבעים שונים והוראות משחק מפורטות.

מתאים לגילאי 3-6.


הכרת חלקי המשחק:
לוח משחק מתקפל 42 קלפי משחק 84 אסימוני משחק בארבעה צבעים מפלסטיק.
טרת המשחק: ליצור רצף של ארבעה אסימונים, כשהשחקן משתמש רק באסימונים שלו.
הצלחת? ניצחת.
מהו רצף? ארבעה אסימונים מאותו צבע המונחים זה לצד זה בשורה, טור או אלכסון על לוח המשחק.
הכנות: הניחו את לוח המשחק במרכז. כל שחקן יבחר אסימונים באחד מארבעת הצבעים ויניח אותם בערימה לידו. אחד השחקנים ייבחר לקופאי, יערבב את הקלפים ויחלק לכל שחקן שלושה קלפים, בכל פעם קלף אחד ויניח אותם כשפניהם כלפי מטה. יתר הקלפים משמשים קופה.
מהלך המשחק: בחרו בשחקן שיתחיל במשחק.
שחקו בכיוון השעון.
השחקן הראשון מביט בקלפים שברשותו, בוחר באחד הקלפים ומניח את הקלף לידו כשפני הקלף כלפי מעלה. (זוהי ערימת הקלפים המשומשים) בהתאם לתמונה בקלף יניח השחקן אסימון על תמונה זהה על גבי לוח המשחק. לאחר מכן ימשוך השחקן קלף אחד מהקופה והתור עובר לשחקן הבא.
אנא זכרו: תמיד צריכים להיות ברשותכם שלושה קלפים בסיומו של כל תור.
תמונתו של כל קלף מופיעה פעמיים על לוח המשחק. השחקן יכול להניח אסימון על כל אחת מהתמונות, בתנאי שלא הונח עליה אסימון בצבע אחר. אם יש בידך קלף שאין לו תמונה פנויה על הלוח, יש להניח אותו בראש ערימת הקלפים המשומשים, למשוך קלף חדש, ולשחק בתורך. היריב לא יכול להזיז אסימון שכבר הונח, אלא אם כן הוא משתמש נגדו בקלף הדרקון.
תמונות חד-קרן ודרקון אינן מופיעות על לוח המשחק.
קלפי דרקון: יש שני קלפי דרקון בחבילת הקלפים. קלף זה מפריע ליתר השחקנים ליצור רצף. בעזרתו ניתן להסיר אסימון של היריב מלוח המשחק. כדי לשחק בקלף הדרקון, הנח את הקלף בראש ערימת הקלפים המשומשים והסר את האסימון של היריב מלוח המשחק. בכך מסתיים תורך.
קלפי חד-קרן: יש שני קלפי חד קרן בחבילת הקלפים. קלף זה מאפשר לשחקן האוחז בו לבחור מיקום חופשי להנחת האסימון על גבי הלוח, (כל עוד המקום פנוי). כדי לשחק בקלף חד הקרן, הנח את הקלף בראש ערימת הקלפים המשומשים והנח את אחד האסימונים שברשותך על גבי מקום פנוי בלוח המשחק.
מקום פנוי: בארבע הפינות של לוח המשחק יש מקומות פנויים. כל שחקן יכול להשתמש בהם כחלק מיצירת רצף (כאילו הם אסימונים בצבע שבו בחר). אם תבחר בפינה, אתה זקוק רק לשלושה אסימונים כדי להשלים רצף. יותר משחקן אחד יכול להשתמש באותה פינה כחלק מהרצף שלו. אין צורך להציב אסימון בפינות הללו.
כשנגמרים הקלפים בקופה, הקופאי מערבב את כל ערימות הקלפים המשומשים ביחד ויוצר מהן קופה חדשה שממנה ניתן למשוך קלפים. המשחק ממשיך בכיוון השעון עד שאחד השחקנים מצליח ליצור רצף של ארבעה מהאסימונים שלו ומנצח את המשחק.
ברוך/ה הבא/ה לחנות של נתת-קבלת! www.michallaufer.co.il.
פה תוכל/י למצוא מוצרים שיוכלו לסייע לך לשחק. לאהוב ולחנך.
השימוש באתר כפוף לתקנון, בקריאת התקנון להלן את/ה מעיד/ה על הסכמתך לתנאים אלו. לפני השימוש באתר אנא קראי/י תנאים אלה בעיון. שימוש באתר פירושו שהנך מסכים/ה לתנאים אלה.
אנו מתחייבים שהמוצרים שהזמנת יגיעו אליך בשלמותם ובמצב תקין, במידה וקיבלת את ההזמנה וחסרים בה פריטים נשלח אותם אלייך באופן מיידי. אם קיבלת מוצר פגום נחליף אותו בחדש לאחר שנקבל את הפגום בחזרה.
דין ושיפוט: הדין החל על השימוש באתר ותנאים אלה, הוא הדין הישראלי בלבד.

זמני אספקה / משלוחים: כל יום מימות שבוע העבודה: ימים א'-ה' אנו מוציאים משלוחים, ביום למחרת ליום הרכישה.
ההזמנות נשלחות בשלושה אופני שילוח:
דואר רשום, שירות צ'יטה בוקס לבית עסק הקרוב למקום המגורים ושירות צ'יטה שליח ישירות לבית הלקוח - בהתאם לבחירתך במעמד הרכישה.
זמן המשלוח בדואר רשום לוקח כ 14 יום, בשרות צ'יטה בוקס 3-7 ימי עסקים ובשרות השליחים של צ'יטה כ 3-5 ימי עסקים.

מדיניות החזרת מוצרים:
במידה ואת לא מעוניינת/מעוניין בפריט שרכשת מכל סיבה שהיא, תוכל/י להחזיר אותו אלינו ללא דמי ביטול ולקבל החזר כספי. כל מה שתידרש/h לעשות הוא לשלוח אלינו חזרה את הפריט עד 14 יום מיום קבלתו, באריזתו המקורית ובשלמותו, כולל ניילון חיצוני במידה וקיים, ולוודא שלא נעשה בו כל שימוש ושלא נפל בו שום פגם/נזק. עלות המשלוח חזרה אלינו תהיה על חשבונך.
החלפות: אם ברצונך להחליף מוצר לא רצוי, פני אלינו להסדרת ההחלפה.
הזיכוי יתקבל תוך מקסימום 14 יום ממועד החזרת הפריט, כנגד כרטיס האשראי שממנו בוצעה ההזמנה. ההחזר יבוצע כנגד אותם התנאים של העסקה המקורית (כלומר: עסקת שבוצעה בתשלומים תזוכה בהתאם, ועסקה שחויבה באמצעות תשלום בודד תזוכה בתשלום אחד).
כתובת להחזרות: מיכל לאופר ת.ד. 187 קיבוץ דן 1224500
לקבלת פרטים נוספים ניתן ליצור קשר בטלפון: 054-4584223.
רכישה נעימה!

צור קשר

נתת קבלת!- מיכל לאופר
כתובת: ת.ד. 187 קיבוץ דן 1224500
מספר עסק: 028663839
טלפון: 054-4584223
תנאי השירות
x

#{title}

#{text}

#{price}