מעמקים - משחק טיפולי המחבר גוף ונפש

210
 • 232.00
 • מחיר חבר מועדון:
  0
אזל המלאי

מעמקים הינו משחק טיפולי ומשמש כארגז כלים לעבודה טיפולית קבוצתית ופרטנית.
מטרת המשחק: פיתוח מודעות גוף ונפש, חיבור למשאבים ככוח מרפא והתנסות בשפת התחושות.

 


 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  זמני אספקה / משלוחים: כל יום מימות שבוע העבודה: ימים א'-ה' אנו מוציאים משלוחים, ביום למחרת ליום הרכישה.
  בכפוף לתקנון.
 • מדיניות החזרת מוצרים
  מדיניות החזרת מוצרים:
  במידה ואת לא מעוניינת/מעוניין בפריט שרכשת מכל סיבה שהיא, תוכל/י להחזיר אותו אלינו ללא דמי ביטול ולקבל החזר כספי. כל מה שתידרש/י לעשות הוא לשלוח אלינו חזרה את הפריט עד 14 יום מיום קבלתו, באריזתו המקורית ובשלמותו, כולל ניילון חיצוני במידה וקיים, ולוודא שלא נעשה בו כל שימוש ושלא נפל בו שום פגם/נזק. עלות המשלוח חזרה אלינו תהיה על חשבונך.
  בכפוף לתקנון.

משחק טיפולי – מעמקים וחיבור לכוחות ומשאבים.

משחק טיפולי המחבר גוף ונפש דרך מועדות וחוויה.
מעמקים מזמין לנוע בין כוחם של המשאבים לבין צלילה אל המעמקים שנפש ולחוות את שלמות החוויה האנושית על מרכיביה ועל גווניה. היכרות עם המשאבים ועם הכוחות שבתוך האדם ומחוצה לו והפנמתם באופן גופני יוצרת קרקע בטוחה למפגש מעצים ומרפא.

משחק טיפולי – מעמקים וחיבור לכוחות ומשאבים יכול לשמש אנשי מקצוע לעקרונות מרכזיים בעבודה עם טראומה. המשחק הטיפולי מעמקים מבוסס על גישה טיפולית מובילה לטיפול טראומה – S.E. המשחק פתח את המודעות לקשר בין הגוף והנפש ומחבר את המשתתף אל משאבים וכוחות מחזקים, כך נוצרת קרקע בטוחה למפגש בין הרגשות, המחשבות, והחוויה הגופנית.

ערכת המשחק מעמקים כוללת: לוח משחק, 2 ערכות קלפים, 8 צועדים, קובייה, תרשים זרימה לעבודה הטיפולית ודף דגשים וטיפים למנחה המשחק.

לוח המשחק מורכב משני מסלולים: המסלול החיצוני מהווה את המיכל למשחק ולתהליך הטיפולי. במסלול זה משתמשים בקלפי המשאבים בלבד. המסלול הפנימי מאפשר תנועה בין קלפי המשאבים לבין קלפי המעמקים.

במשחק הטיפולי מעמקים וחיבור למשאבים יש שתי ערכות הקלפים :

קלפי משאבים  – קלפים המכוונים לחיבור לכוחות. לדוגמא: ספר על משהו טוב שקרה לך היום/השבוע ושים לב לתחושות הגוף כשאתה מספר זאת, מה הכישרון שלך, מה הדבר שאתה הכי טוב בו? מה קורה בגוף כשאתה מספר על כך?

קלפי מעמקים  – קלפים המזמינים למפגש עם אירועים מורכבים שקורים לכולנו בחיים. לדוגמא: ספר על רגע של כעס ושים לב מה קורה לנשימה שלך. ספר על מקרה של אכזבה, מה קורה בגוף שאתה נזכר בכך?, מה עוזר לך להתמודד עם האכזבה?

איך משחקים במשחק מעמקים?

כל שחקן בתורו זורק את הקוביה ומתקדם על לוח המסלול לפי מספר הנקודות שמראה הקוביה. על לוח המשחק מפוזרים ספיראלות. בכל פעם שהצועד נוחת על ספיראלה עליו לקחת קלף משימה. השחקן אינו מחויב לבצע את המשימה, אולם ביצוע המשימה מעניק צעדי בונוס.

בסיבוב הראשון על כל שחקן להתנסות ב3 קלפי משאבים. בסיבוב השני, נכנסים למסלול הפנימי. השחקן בוחר האם להתנסות בקלף המשאבים או בקלף המעמקים. בסיבוב השני – עבודה עם קלפי המעמקים מזכה במספר צעדי בונוס גבוה יותר.

מוסכם על כל גישות הטיפול בטראומה כי אחד העקרונות החשובים ביותר בטיפול הוא חשיבותם של משאבים ומודעות אליהם. ההבנה כי עוד לפני המפגש עם תוכן טראומטי, חשוב לחזק את היכולות והכוחות של המטופל. כאשר משאביו של האדם נגישים לו, ייקל עליו הן לפגוש את התוכן הטראומטי והן להתמודד עימו. המשחק מעמקים מבנה שלב אחרי שלב את המודעות לכוחות ולמשאבים של המשתתפים המשחקים בו.

טיפול בטראומה הוא טיפול מורכב וחשוב שיעשה בידי איש מקצוע מיומן. המשחק מעמקים מאפשר לצעוד אט אט, במסע לעבר הריפוי ולהעזר בתרגול עצמי של ויסות ומודעות גופנית כדי לתמוך בריפוי זה.

טיפול בטראומה באמצעות המשחק מעמקים יחודי ומאפשר למטפל להתמקד בעקרונות הבסיסיים בטיפול בטראומה מכיוון שמרחב המשחק עצמו מאפשר חוויה מוכרת ובטוחה ממנה אפשר לצאת למסע של ריפוי והעצמה.

המשחק פותח על ידי עובדת סוציאלית קלינית MSW, מטפלת מומחית בטיפול בטראומה, S.E.P, בעלת נסיון רב שנים בטיפול בטראומה.

ברוך/ה הבא/ה לחנות של נתת-קבלת! www.michallaufer.co.il.
פה תוכל/י למצוא מוצרים שיוכלו לסייע לך לשחק. לאהוב ולחנך.
השימוש באתר כפוף לתקנון, בקריאת התקנון להלן את/ה מעיד/ה על הסכמתך לתנאים אלו. לפני השימוש באתר אנא קראי/י תנאים אלה בעיון. שימוש באתר פירושו שהנך מסכים/ה לתנאים אלה.
אנו מתחייבים שהמוצרים שהזמנת יגיעו אליך בשלמותם ובמצב תקין, במידה וקיבלת את ההזמנה וחסרים בה פריטים נשלח אותם אלייך באופן מיידי. אם קיבלת מוצר פגום נחליף אותו בחדש לאחר שנקבל את הפגום בחזרה.
דין ושיפוט: הדין החל על השימוש באתר ותנאים אלה, הוא הדין הישראלי בלבד.

זמני אספקה / משלוחים: כל יום מימות שבוע העבודה: ימים א'-ה' אנו מוציאים משלוחים, ביום למחרת ליום הרכישה.
ההזמנות נשלחות בשלושה אופני שילוח:
דואר רשום, שירות צ'יטה בוקס לבית עסק הקרוב למקום המגורים ושירות צ'יטה שליח ישירות לבית הלקוח - בהתאם לבחירתך במעמד הרכישה.
זמן המשלוח בדואר רשום לוקח כ 14 יום, בשרות צ'יטה בוקס 3-7 ימי עסקים ובשרות השליחים של צ'יטה כ 3-5 ימי עסקים.

מדיניות החזרת מוצרים:
במידה ואת לא מעוניינת/מעוניין בפריט שרכשת מכל סיבה שהיא, תוכל/י להחזיר אותו אלינו ללא דמי ביטול ולקבל החזר כספי. כל מה שתידרש/h לעשות הוא לשלוח אלינו חזרה את הפריט עד 14 יום מיום קבלתו, באריזתו המקורית ובשלמותו, כולל ניילון חיצוני במידה וקיים, ולוודא שלא נעשה בו כל שימוש ושלא נפל בו שום פגם/נזק. עלות המשלוח חזרה אלינו תהיה על חשבונך.
החלפות: אם ברצונך להחליף מוצר לא רצוי, פני אלינו להסדרת ההחלפה.
הזיכוי יתקבל תוך מקסימום 14 יום ממועד החזרת הפריט, כנגד כרטיס האשראי שממנו בוצעה ההזמנה. ההחזר יבוצע כנגד אותם התנאים של העסקה המקורית (כלומר: עסקת שבוצעה בתשלומים תזוכה בהתאם, ועסקה שחויבה באמצעות תשלום בודד תזוכה בתשלום אחד).
כתובת להחזרות: מיכל לאופר ת.ד. 187 קיבוץ דן 1224500
לקבלת פרטים נוספים ניתן ליצור קשר בטלפון: 054-4584223.
רכישה נעימה!

צור קשר

נתת קבלת!- מיכל לאופר
כתובת: ת.ד. 187 קיבוץ דן 1224500
מספר עסק: 028663839
טלפון: 054-4584223
תנאי השירות
x

#{title}

#{text}

#{price}