משחק זיכרון רגשות - לפיתוח העולם הרגשי

55
 • 39.00
 • מחיר חבר מועדון:
  0
אזל המלאי
משחק זיכרון רגשות. משחק לפיתוח העולם הרגשי והעשרותו תוך כדי משחק מהנה. מפתח זכרון ויכולת התאמה חזותית.

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  זמני אספקה / משלוחים: כל יום מימות שבוע העבודה: ימים א'-ה' אנו מוציאים משלוחים, ביום למחרת ליום הרכישה.
  בכפוף לתקנון.
 • מדיניות החזרת מוצרים
  מדיניות החזרת מוצרים:
  במידה ואת לא מעוניינת/מעוניין בפריט שרכשת מכל סיבה שהיא, תוכל/י להחזיר אותו אלינו ללא דמי ביטול ולקבל החזר כספי. כל מה שתידרש/י לעשות הוא לשלוח אלינו חזרה את הפריט עד 14 יום מיום קבלתו, באריזתו המקורית ובשלמותו, כולל ניילון חיצוני במידה וקיים, ולוודא שלא נעשה בו כל שימוש ושלא נפל בו שום פגם/נזק. עלות המשלוח חזרה אלינו תהיה על חשבונך.
  בכפוף לתקנון.
משחק זיכרון רגשות.
משחק לפיתוח העולם הרגשי והעשרותו תוך כדי משחק מהנה.
מפתח זכרון ויכולת התאמה חזותית.
המשחק מכיל  48 כרטיסים.
מטרת המשחק: חיזוק יכולת הזיהוי, ההתאמה והזיכרון לטווח מיידי, קצר או ארוך. הרחבת אוצר המילים הרגשי, שיפור יכולת הבעת  רגשות שונים, הכרת המינים ועוד.
אפשרות משחק  1 - משחק זיכרון  קלאסי: מרימים קלף ומתאימים לו תמונת רגשות זהה.
מהלך המשחק: מערבבים את כרטיסי המשחק ומסדרים אותם זה לצד זה עם הפנים קלפי מטה. כל משתתף הופך בתורו שני כרטיסים ומראה אותם לכולם. אם הכרטיסים זהים זה לזה, הוא מניח אותם לצדו והופך עוד שני כרטיסים. אם אינם זהים, הוא מחזיר אותם הפוכים למקומם והתור עובר למשתתף הבא.
אפשרות  משחק 2 - משחק זיכרון למתקדמים: הפרידו את הכרטיסים והשתמשו רק בכרטיסים ללא שמות הרגשות. שחקו כמו במשחק הזיכרון הקלאסי, רק שבכל פעם שהילד מרים כרטיס, עליו לנחש את שם הרגש המופיע בתמונה ולהסביר מדוע הוא חושב כך (אפשר להרחיב גם מתי ומדוע בזמן האחרון הרגיש כך).
אפשרות משחק 3 -  משחק זיכרון רגשות זכר ונבה. הפרידו את כרטיסי הבנים והבנות. קחו כרטיס אחד מכל מין והפכו את הכרטיסים. על השחקנים למצוא זוגות סכר ונקבה, לדוגמה: שמח ושמחה, עצוב ועצובה.

במהלך המשחק מומלץ מאוד לשוחח עם הילד על נושא הרגשות בהתאם לגילו על ידי סיפורים ומתן דוגמאות אישות מהחיים שלנו. לדוגמה, כשהילד מרים כרטיס עם רגש "מרוצה", שאלו אותו מה גורם לו להיות מרוצה? איו מעשים שלו גורמים לנו כהורים להיות מרוצים? שתפו אותו במקרה בו הייתם מרוצים ממנו ואיך הגבתם.

מתאים לגילאי 3+.
2 ומשתתפים ומעלה

 
ברוך/ה הבא/ה לחנות של נתת-קבלת! www.michallaufer.co.il.
פה תוכל/י למצוא מוצרים שיוכלו לסייע לך לשחק. לאהוב ולחנך.
השימוש באתר כפוף לתקנון, בקריאת התקנון להלן את/ה מעיד/ה על הסכמתך לתנאים אלו. לפני השימוש באתר אנא קראי/י תנאים אלה בעיון. שימוש באתר פירושו שהנך מסכים/ה לתנאים אלה.
אנו מתחייבים שהמוצרים שהזמנת יגיעו אליך בשלמותם ובמצב תקין, במידה וקיבלת את ההזמנה וחסרים בה פריטים נשלח אותם אלייך באופן מיידי. אם קיבלת מוצר פגום נחליף אותו בחדש לאחר שנקבל את הפגום בחזרה.
דין ושיפוט: הדין החל על השימוש באתר ותנאים אלה, הוא הדין הישראלי בלבד.

זמני אספקה / משלוחים: כל יום מימות שבוע העבודה: ימים א'-ה' אנו מוציאים משלוחים, ביום למחרת ליום הרכישה.
ההזמנות נשלחות בשלושה אופני שילוח:
דואר רשום, שירות צ'יטה בוקס לבית עסק הקרוב למקום המגורים ושירות צ'יטה שליח ישירות לבית הלקוח - בהתאם לבחירתך במעמד הרכישה.
זמן המשלוח בדואר רשום לוקח כ 14 יום, בשרות צ'יטה בוקס 3-7 ימי עסקים ובשרות השליחים של צ'יטה כ 3-5 ימי עסקים.

מדיניות החזרת מוצרים:
במידה ואת לא מעוניינת/מעוניין בפריט שרכשת מכל סיבה שהיא, תוכל/י להחזיר אותו אלינו ללא דמי ביטול ולקבל החזר כספי. כל מה שתידרש/h לעשות הוא לשלוח אלינו חזרה את הפריט עד 14 יום מיום קבלתו, באריזתו המקורית ובשלמותו, כולל ניילון חיצוני במידה וקיים, ולוודא שלא נעשה בו כל שימוש ושלא נפל בו שום פגם/נזק. עלות המשלוח חזרה אלינו תהיה על חשבונך.
החלפות: אם ברצונך להחליף מוצר לא רצוי, פני אלינו להסדרת ההחלפה.
הזיכוי יתקבל תוך מקסימום 14 יום ממועד החזרת הפריט, כנגד כרטיס האשראי שממנו בוצעה ההזמנה. ההחזר יבוצע כנגד אותם התנאים של העסקה המקורית (כלומר: עסקת שבוצעה בתשלומים תזוכה בהתאם, ועסקה שחויבה באמצעות תשלום בודד תזוכה בתשלום אחד).
כתובת להחזרות: מיכל לאופר ת.ד. 187 קיבוץ דן 1224500
לקבלת פרטים נוספים ניתן ליצור קשר בטלפון: 054-4584223.
רכישה נעימה!

צור קשר

נתת קבלת!- מיכל לאופר
כתובת: ת.ד. 187 קיבוץ דן 1224500
מספר עסק: 028663839
טלפון: 054-4584223
תנאי השירות
x

#{title}

#{text}

#{price}