סדנת נתת קבלת! ללימוד כישורים חברתיים

סדנתנתתקבלת
 • 950.00
 • מחיר חבר מועדון:
  0
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
הסדנאות מבית נתת קבלת! פונות אל המקום הכי טבעי של הילד המקום של המשחק של השיתופיות ושל החברים. באמצעות משחקי קופסא ובדרך של כיף, משחק והנאה הילד לומד להכיר מושגים של נתינה, קבלה, ערכים, חברות, קבלת האחר, שיתוף וגם ומושגים של חשיבה חיובית, ראיית הטוב, הסתכלות על חצי הכוס המלאה, אופטימיות ועוד. המשחקים מאפשרים לילד ללמוד, לשפר ולחזק את הקשר בינו לבין החברים בכתה וגם בהמשך מול המשפחה בבית. 

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  זמני אספקה / משלוחים: כל יום מימות שבוע העבודה: ימים א'-ה' אנו מוציאים משלוחים, ביום למחרת ליום הרכישה.
  בכפוף לתקנון.
 • מדיניות החזרת מוצרים
  מדיניות החזרת מוצרים:
  במידה ואת לא מעוניינת/מעוניין בפריט שרכשת מכל סיבה שהיא, תוכל/י להחזיר אותו אלינו ללא דמי ביטול ולקבל החזר כספי. כל מה שתידרש/י לעשות הוא לשלוח אלינו חזרה את הפריט עד 14 יום מיום קבלתו, באריזתו המקורית ובשלמותו, כולל ניילון חיצוני במידה וקיים, ולוודא שלא נעשה בו כל שימוש ושלא נפל בו שום פגם/נזק. עלות המשלוח חזרה אלינו תהיה על חשבונך.
  בכפוף לתקנון.
קסם.
זה מה שקורה בסדנת משחקי נתת קבלת!
כל כך פשוט וכל כך נגיש אבל גם כל כך נדיר. 
בסדנאות שלנו העולם עוצר מלכת. הפלאפונים מושתקים ונכנסים לתיק, והזמן מוקדש לביחד.
הסדנאות מבית נתת קבלת! פונות אל המקום הכי טבעי של הילד המקום של המשחק של השיתופיות ושל החברים. באמצעות משחקי קופסה ובדרך של כיף, משחק והנאה הילד לומד להכיר מושגים של נתינה, קבלה, ערכים, חברות, קבלת האחר, שיתוף וגם ומושגים של חשיבה חיובית, ראיית הטוב, הסתכלות על חצי הכוס המלאה, אופטימיות ועוד. המשחקים מאפשרים לילד ללמוד, לשפר ולחזק את הקשר בינו לבין החברים בכתה וגם בהמשך מול המשפחה בבית. בנוסף, הילד לומד בסדנא להבחין בין משחקים חיוביים ומשחקים שמקנים לו ערכים חינוכיים לבין משחקים בעלי השפעה שלילית כמו משחקים בהם פוגעים, הורגים, מרביצים, משקרים וכיו"ב. 

ור המסכים" הוא הכינויי למצב בו הילדים של ימינו מבלים שעות רבות מדי ביום מול כל סוגי המסכים דבר הפוגם ביכולת שלהם לפתח מיומניות חברתיות ואינטלגנצייה רגשית. הסדנאות מבית נתת קבלת! מעניקות להורים כלים מעשיים ליצירת וחיזוק תקשורת פתוחה ומכבדת עם הילדים, ומסייעות להם לפתח בקרב ילדיהם כישורים חברתיים, אינטלגנצייה רגשית,שיחה ושיתוף, ביטוי של רגשות, התנהגות חיובית וערכים ועוד.

ילדים שהשתתפו בסדנאות שאנחנו מעבירים אומרים שהם מאוד נהנו לשחק ביחד ולמדו שכדאי להתנהג יפה, שחשוב להיות חבר טוב, לעזור, לחכות בסבלנות, לשתף, לשחק ביחד ושעדיף לצמצם כמה שיותר התנהגות לא יפה כמו ללעוג, לריב, לצעוק, לשקר וכיו"ב.  הילדים  מספרים שהם מבינים כמה כדאי לחשוב חיובית וכמה זה יכול לקדם אותם בחיים ולהפוך את החיים שלהם ליפים וטובים וקלים יותר. אחרי מאות סדנאות שהעברנו ברחבי הארץ גילינו שלא פחות חשוב מעצם זה שהילדים לומדים ערכים ומתחנכים באמצעות המשחקים גם עצם העובדה שהפעילות מאפשרת להם לשחק יחד, בשיתוף, בחברותא לעומת המציאות של ימינו בהם ילדים משחקים ונמצאים הרבה מול מסכים. 
לאחר שפגשנו עשרות אלפי ילדים באין ספור סדנאות גילינו שילדים רבים בימינו חווים בעיות בקשב וריכוז, קשיים בתקשורת וצריכים לחזק את הכישורים החברתיים ויכולת ביטוי הרגשות שלהם.
הרעיון של הסדנא הינו שדרך משחקי ילדים מוכרים - רביעיות, זכרון וסולמות ונחשים ייחודיים- הילדים רוכשים תכנים ומיומנויות חינוכיות כגון שיח על נתינה, רגשות וערכים.
הסדנא מתאימה לילדים בבית הספר היסודי (גילאי 8-12), בחינוך הבלתי פורמלי, בספריות ואפילו יש הורים רציניים במיוחד... שמזמינים אותנו לימי הולדת
הסדנא מתאימה ל 6 עד כ 30 ילדים.
במהלך הסדנא הילדים, משחקים, לומדים ומשוחחים על ערכים.
לא כולל נסיעות.
להזמנות ולפרטים נוספים:


x

#{title}

#{text}

#{price}