אנשי ונשות מדעי הרוח והאמנויות – תעשו כסף בזכות מה שאתם אוהבים

האם אפשר להתפרנס מצוין ולבנות קריירה מעולה מתחומים כמו ספרות, פילוסופיה, היסטוריה, יהדות, מוסיקה, מחול ותיאטרון, ציור ופיסול?
התשובה היא: בהחלט כן.
האם אפשר לבנות בזכות כל התחומים הללו עסק רווחי?
האם ניתן להקים מסביב לכל אחד מן התחומים הללו סטארט-אפ מצליח?
האם נשים ואנשים שלמדו ואוהבים תחום מתחומי מדעי הרוח והאמנויות – יכולים גם להגשים את עצמם ולעסוק במה שהם באמת אוהבים וגם להתפרנס מזה מצוין?
התשובה לכל השאלות הללו – היא כן, ועוד איך כן.
למעשה, לא רק אפשר – גם מומלץ לבנות את חיינו מסביב למה שאנחנו אוהבים, מסביב למה שאנחנו טובים בו, מסביב למה שבאמת חשוב לנו. וההמלצה הזו בוודאי נכונה שבעתיים לכל מי שבא מן התחומים הנפלאים, החשובים והחיוניים הללו, האמונים על עולמות הרוח, הנפש והתרבות האנושיים.
הבעיה מתחילה בכך שלא לימדו אותנו איך לעשות את זה. חמור מכך – בדרך-כלל לימדו שאי אפשר לעשות את זה – שכל מי שלמד ואוהבי אחד מתחומי מדעי הרוח והאמנויות חייב לעשות ויתור –
או לוותר על פרנסה טובה ולעסוק בדוחק במה שהוא יודע ואוהב,
או לוותר על מה שהוא יודע ואוהב – ולהתפרנס בצורה סבירה, פחות או יותר.
אבל הוויתור הזה לא רק לא הכרחי, הוא מיותר. אפשר גם וגם –
גם להרוויח מצוין כספית וגם להרוויח מצוין נפשית – ובדיוק בשביל זה אני כאן.
 
אני שמחה להזמין אתכם ל
כנס דיגיטלי ראשון מסוגו בישראל, כנס חינמי, ללא עלות, המיועד לכם – אנשי ונשות מדעי הרוח והאמנות שרוצים, באמת רוצים, להרוויח טוב מאוד, לעסוק במה שאתם אוהבים – ולתת לחברה שלנו את הטוב ביותר שיש לכם לתת.
שמו של הכנס, שיתקיים החודש, ב-22.11, ביום שני, הוא "
אנשי ונשות מדעי הרוח עושים קריירה" והמטרה המוצהרת שלו היא ללמד את כל מי שבאים מתחומי מדעי הרוח והאמנויות כיצד להתפרנס ממה שהם אוהבים ולבנות את חייהם מסביב למה שחשוב להם.
למה זה כנס מיוחד ואפקטיבי כל-כך?
דבר ראשון פשוט מכיוון שמעולם לא היה כנס כזה. מעולם לא התקיים בישראל כנס המחבר בצורה יעילה, מעשית וישירה כל-כך בין תעסוקה, עסקים וקריירה לבין עולמות מדעי הרוח והאמנויות.
דבר שני, מכיוון שמשתתפים בו 18 אנשים מגוונים מאוד, מעולים ומובילים בתחומם, כולם אנשים עם ניסיון והצלחה מוכחת וכולם עם המון כוונות טובות ורצון גדול לעזור. וכולם התאגדו עבור מטרה אחת – לתת לכם את המפה ואת הכלים לבנות מקור פרנסה אמין, יציב וארוך טווח המבוסס על מה שאתם יודעים ואוהבים.
כל אחד ואחת מן הדוברים ייתן לכם עוד כלי, עוד ידע, עוד השראה ועוד דרך מעשית להרוויח ולבנות קריירה כמי שבאים מתחומי מדעי הרוח והאמנויות.
מדובר בכנס דיגיטלי חי שיאפשר לכם לקבל את כל המידע הזה היישר אליכם בבית, או בכל מקום שבו נוח לכם לצפות.
יותר מכך – הנרשמים לכנס יקבלו שלל מתנות, הדרכות, ידע מן המרצים וקופונים – כדי להבטיח ערך מעשי כמה שיותר גדול.
יחד עם זאת, אני רוצה "להזהיר" אתכם – תהיו מוכנים לחשיבה חדשה, מרעננת, מלהיבה! התובנות והרעיונות המעשיים שתקבלו יציגו בפני רובכם מציאות, רעיונות ואפשרויות שלא הכרתם, או הכרתם אבל לא ידעתם איך ליישם.
אז עכשיו תכירו,
ועכשיו גם תדעו כיצד ליישם.
 
הכנס נעשה בחסות "HIGHWAY" בהובלתו של ד"ר חן יסודות – ארגון שלקח על עצמו לקדם תעסוקה, קריירה, עסקים ויזמות בקרב אנשי ונשות מדעי הרוח והאמנויות.
גם אני הולכת לדבר בכנס על נושא שאני מאוד מאמינה בו – "איך הופכים רעיון למוצר?"
בהרצאה שלי אדבר על כל מה שצריך לדעת מא' ועד ת' כדי להפוך רעיון למוצר, בעקבות הניסיון שרכשתי במהלך יצירת סדרת המשחקים "נתת קיבלת".
כדי לקבל פרטים נוספים, אני ממליצה לכם בחום
פשוט להיכנס לכאן כדי לראות את המרצים הנוספים ואת שלל ההרצאות.
מדובר באוצר של חכמה מעשית שמבטיח הצלחה לכל מי שפשוט ייקח ויישם את מה שנלמד שם.
אגב, גם אם אינכם שייכים לעולם מדעי הרוח והאמנויות, אבל מכירים מישהו/י שיקר/ה לכם שכן משתייך לעולם הזה – אנא הפנו אותם לכנס הזה. כפי שאמרתי, מדובר בכנס ראשון מסוגו בישראל, לא היה כזה מעולם. הם מאוד יודו לכם על כך.
בשורה תחתונה, אני שמחה ונרגשת להשתתף בכנס "אנשי ונשות מדעי הרוח והאמנות עושים קריירה" ומזמין אתכם בחום
לקבל פרטים נוספים ולהירשם כאן – עשו זאת עכשיו ותפסו את מקומכם.
 
שלכם כתמיד,
מיכל
x

#{title}

#{text}

#{price}