מה עומד מאחורי המשחק "להעיף ת'נגיף?" של פיקוד העורף?

 
כיצד מלמדים ילדים לשמור על ההנחיות להתמודדות עם נגיף הקורונה?
תקופת נגיף הקורונה, הינה תקופה מאתגרת מכל זוויות החיים ובטח ובטח מהזווית של ילד, של הורה ושל מחנך. מעבר למצב המוזר, השונה והלא פשוט הזה, יש צורך לחנך את האוכלוסייה, משימה מאוד מאתגרת בכלל וכשמדובר בילדים שעוברים סערת רגשות בפרט.

חשוב מאוד שילדים יבינו מה זו המחלה הזו, הנגיף הזה, ומה המשמעות שלה.

מה הדרך הכי הכי טובה לחנך? להטמיע בקרב ילדים תוכן? ללמד ילדים? כמובן באמצעות משחקים! המשחק מהווה כלי להעברת תוכן. להטמעת מידע. וכמו שאני עושה במשחקים שלי, משחקי נתת קבלת! (אני מיכל לאופר), גם פה הוצב לי אתגר משמעותי ומרגש:
להכין משחק קופסה שילמד את הילדים להפנים את ההנחיות לשמירה על הבריאות בתקופת נגיף הקורונה: איך להתנהג, מה מותר ומה אסור וכיו"ב. בעזרת צוות מדהים של פיקוד העורף, לשכת הפרסום המרכזית ומעצבת גרפית מנוסה ומוכשרת נולד המשחק הצבעוני והשמח: "להעיף ת'נגיף".
"להעיף ת'נגיף" - אוספים רביעיות ומרחיקים את (קלפי) הקורונה. עוזרים לחיות ללמוד לשמור על ההנחיות. ביחד עוצרים את התפשטות נגיף הקורונה. המשחק מורכב מ 60 קלפים. 10 רביעיות של חיות. כל רביעייה כתובה בחרוזים מתוקים מתוקים ומאוירת באיורים שובי לב!, האיורים והחרוזים "מקלילים" (מהמילה קל) את המשחק, והופכים אותו למהנה- דבר שהוא מאוד חשוב בחינוך. במשחק 40 קלפי רביעיות, 10 קלפי נגיף קורונה (אותם יש להרחיק) ו 10 קלפים של המשפט "להעיף ת'נגיף" - אותם צריך להרכיב ביחד, בעבודת צוות.
המשחק לוקח תוכן רציני ומשמעותי, של רפואה, בריאות, חיים ומוות והופך אותו למהנה וכיפי וזה מאוד משמעותי וחשוב בפנייה לילדים. המטרה שהילדים קודם כל ישחקו ושהתוכן יוטמע ב"דרך אגב".
פיתוח משחק: מיכל לאופר. עיצוב גרפי: גליה סביר. ייזום וניהול: פיקוד העורף. הפקה: לשכת הפרסום הממשלתית.
משחק יוצר ב 300,000 עותקים ומחולק לילדי ישראל בגילאי בית ספר יסודי.
- הצטרפו לפרלמנט המשחקים של מיכל לאופר.
- לימוד פיתוח משחקי קופסה. - הפקת משחקי קופסה.
- ייצור משחקי קופסה.
- כתיבת תוכן למשחקי קופסה.
- ניהול פרויקטים של משחקי קופסה. שנהיה כולנו בריאים!

למידע נוסף על פיתוח משחקים:
 054-4584223.
 
x

#{title}

#{text}

#{price}