חוגגים יום הולדת 7 עם מתנות ומבצעים 

image alt
איזה כיף כאן יש מסיבה!
אנחנו מציינות 7 שנים לנתת קבלת!
7 שנים טובות!
בוודאי שטובות... ומאחלות ל-7 שנים יותר טובות אפילו.
החברה נולדה מחלום של מיכל לאופר המייסדת להביא לילדים משחקים בעלי ערכים ותוכן חיובי.  המשחק הראשון שנולד היה המשחק "נתת קבלת!".  באומץ בלתי מתפשר מיכל הזמינה אלפי משחקים והתחילה לשווקם. המשחק נחל הצלחה רבה ובעקבותיו נולדו משחקים נוספים לסדרה. עם הזמן, הצטרפו אלינו יוצרות/ים ומפתחות/י משחקים נוספים, כך, שהיום אנחנו חברת התוכן המובילה בישראל המפתחת ומשווקת משחקים חינוכיים רגשיים המעודדים תקשורת, חשיבה חיובית וחיזוק כישורים חברתיים.
אנחנו חוגגות עם הנחה נפלאה
30% הנחה על סדרת משחקי נתת קבלת! 
ההנחה תקפה בחנות האון ליין בלבד . 27-29 לנובמבר.
את מוזמנת לחגוג איתנו 
​מזל טוב !!!

** ההנחה אינה כוללת את המשחק החדש 'מרגישים' שאנו מגייסות כסף להפקתו. את מוזמנת להיכנס, לרכוש את המשחק במכירה מוקדמת במחיר נפלא ולהיות חלק מתהליך היצירה.

מכיון שהמוטו שלנו הוא נתינה.. (הרי אנחנו נתת קבלת!)  חילקנו במבצע מתנת יום הולדת 30 משחקי נתת קבלת! ברחבי האתר. כל המתנות כבר נמצאו. ברכות לזוכים 
image alt

image alt
ברוך/ה הבא/ה לחנות של נתת-קבלת! www.michallaufer.co.il.
פה תוכל/י למצוא מוצרים שיוכלו לסייע לך לשחק. לאהוב ולחנך.
השימוש באתר כפוף לתקנון, בקריאת התקנון להלן את/ה מעיד/ה על הסכמתך לתנאים אלו. לפני השימוש באתר אנא קראי/י תנאים אלה בעיון. שימוש באתר פירושו שהנך מסכים/ה לתנאים אלה.
אנו מתחייבים שהמוצרים שהזמנת יגיעו אליך בשלמותם ובמצב תקין, במידה וקיבלת את ההזמנה וחסרים בה פריטים נשלח אותם אלייך באופן מיידי. אם קיבלת מוצר פגום נחליף אותו בחדש לאחר שנקבל את הפגום בחזרה.
דין ושיפוט: הדין החל על השימוש באתר ותנאים אלה, הוא הדין הישראלי בלבד.

זמני אספקה / משלוחים: כל יום מימות שבוע העבודה: ימים א'-ה' אנו מוציאים משלוחים, ביום למחרת ליום הרכישה.
ההזמנות נשלחות בשלושה אופני שילוח:
דואר רשום, שירות צ'יטה בוקס לבית עסק הקרוב למקום המגורים ושירות צ'יטה שליח ישירות לבית הלקוח - בהתאם לבחירתך במעמד הרכישה.
זמן המשלוח בדואר רשום לוקח כ 14 יום, בשרות צ'יטה בוקס 3-7 ימי עסקים ובשרות השליחים של צ'יטה כ 3-5 ימי עסקים.

מדיניות החזרת מוצרים:
במידה ואת לא מעוניינת/מעוניין בפריט שרכשת מכל סיבה שהיא, תוכל/י להחזיר אותו אלינו ללא דמי ביטול ולקבל החזר כספי. כל מה שתידרש/h לעשות הוא לשלוח אלינו חזרה את הפריט עד 14 יום מיום קבלתו, באריזתו המקורית ובשלמותו, כולל ניילון חיצוני במידה וקיים, ולוודא שלא נעשה בו כל שימוש ושלא נפל בו שום פגם/נזק. עלות המשלוח חזרה אלינו תהיה על חשבונך.
החלפות: אם ברצונך להחליף מוצר לא רצוי, פני אלינו להסדרת ההחלפה.
הזיכוי יתקבל תוך מקסימום 14 יום ממועד החזרת הפריט, כנגד כרטיס האשראי שממנו בוצעה ההזמנה. ההחזר יבוצע כנגד אותם התנאים של העסקה המקורית (כלומר: עסקת שבוצעה בתשלומים תזוכה בהתאם, ועסקה שחויבה באמצעות תשלום בודד תזוכה בתשלום אחד).
כתובת להחזרות: מיכל לאופר ת.ד. 187 קיבוץ דן 1224500
לקבלת פרטים נוספים ניתן ליצור קשר בטלפון: 054-4584223.
רכישה נעימה!

צור קשר

נתת קבלת!- מיכל לאופר
כתובת: ת.ד. 187 קיבוץ דן 1224500
מספר עסק: 028663839
טלפון: 054-4584223
תנאי השירות
x

#{title}

#{text}

#{price}