מאחורי הקלעים בהפקת משחק חדש "אני אוהב... אני אוהבת..."

הפקת משחק חדש היא תמיד מרגשת.
כל משחק דורש חודשים של הכנות, מחשבות, פיילוטים, התיעצויות עם מומחים. וצוות שלם של הפקה מאחורי הקלעים.
הפעם אני רוצה לספר על צד אחד מתוך תהליך הפיתוח של משחקי הקופסא - המחשבה מאחורי האימג'ים ( הויזואליה) - התמונות/איורים במשחק.
בפיתוח המשחק "אני אוהב... אני אוהבת",  המיועד לגילאי 3 ומעלה ומעודד לאהוב ולבטא אהבה התלבטנו לגבי החומרים הויזואלים של המשחק. 
במשחקי קלפים רבים המיועדים לילדים נהוג למצוא איורים. כך גם אנחנו נהגנו במשחקים הראשונים שפיתחנו, אולם במשחקים האחרונים שיצרנו החלטנו לשנות כיוון -   הרגשנו שאי אפשר לגדל ילדים רק על איורים משום שזו לא ההכנה הנכונה לחיים האמיתים.
לכן,גם במשחק הזה הגענו למסקנה שאנחנו לא רוצים איורים אלא תמונות, כלומר צילומים.
בשיטוט שלנו ושל מעצבת המשחק  באתרי תמונות  (ישנם בנקים של תמונות מוכנות  בכל נושא שבעולם, אשר ניתן לרכוש אותם), מצאנו אמנם תמונות של ילדים בנושאים של המשחק אך מי שמכיר אותנו יודע כי הרגש הוא בעל תפקיד חזק אצלנו... הרגשנו שהתמונות "זה לא זה", התמונות "מפונפנות" מדי, מושלמות מדי, הילדים והאנשים יפים מדי, מתוקתקים מדי - וזה לא החיים האמיתיים הסובבים אותנו... . מה באמת אנחנו רוצים? אנחנו רוצים שילדים (וגם ההורים שמשחקים איתם) יתחברו, ירגישו, יזדהו, ירגישו שהמשחק הוא חלק מעולמם.
נפלה ההחלטה לצלם בעצמנו את הויזואליה של המשחק.
רצינו שהילדים המשחקים במשחק ירגישו שהמשחק הוא חלק מהעולם שלהם, ויפגשו דמויות שהן יכולים להתחבר אליהם. ילדים בגיל שלהם, בסביבה מוכרת להם ולשקף את החיים כמו שהם.
את יום הצילום ערכנו בקיבוץ דן.  ילדים והוריהם, חברי קיבוץ הגיעו להשתתף ואפילו סבים וסבתות... אמיתיים! ולא דוגמנים.
רצינו גם לטשטש  את ההבדלים  המגדריים  שבד"כ בולטים במשחקים כבר מגיל קטן.  כל הסיטואציות שצילמנו מתאימות גם לבנים וגם לבנות. וביקשנו מהילדות שהצטלמו להגיע בבגדים שאינם ורודים מידי... ובמקום לצלם ילדה רוקדת לאחד הקלפים, צילמנו בן רוקד.

כשהצוות כולו על טהרת הנשים - מפתחת המשחק, הצלמת, המעצבת, השיווק -  כולנו אמהות, אז אנחנו מרגישות ואוהבות.
יש למה לחכות! 
ולאהוב....

אנחנו מזמינות אתכן להציץ קצת אל מאחורי הקלעים של יום הצילום הקסום שלנו:

 
image alt
image alt
image alt
image alt
image alt
image alt
image alt
image alt
ברוך/ה הבא/ה לחנות של נתת-קבלת! www.michallaufer.co.il.
פה תוכל/י למצוא מוצרים שיוכלו לסייע לך לשחק. לאהוב ולחנך.
השימוש באתר כפוף לתקנון, בקריאת התקנון להלן את/ה מעיד/ה על הסכמתך לתנאים אלו. לפני השימוש באתר אנא קראי/י תנאים אלה בעיון. שימוש באתר פירושו שהנך מסכים/ה לתנאים אלה.
אנו מתחייבים שהמוצרים שהזמנת יגיעו אליך בשלמותם ובמצב תקין, במידה וקיבלת את ההזמנה וחסרים בה פריטים נשלח אותם אלייך באופן מיידי. אם קיבלת מוצר פגום נחליף אותו בחדש לאחר שנקבל את הפגום בחזרה.
דין ושיפוט: הדין החל על השימוש באתר ותנאים אלה, הוא הדין הישראלי בלבד.

זמני אספקה / משלוחים: כל יום מימות שבוע העבודה: ימים א'-ה' אנו מוציאים משלוחים, ביום למחרת ליום הרכישה.
ההזמנות נשלחות בשלושה אופני שילוח:
דואר רשום, שירות צ'יטה בוקס לבית עסק הקרוב למקום המגורים ושירות צ'יטה שליח ישירות לבית הלקוח - בהתאם לבחירתך במעמד הרכישה.
זמן המשלוח בדואר רשום לוקח כ 14 יום, בשרות צ'יטה בוקס 3-7 ימי עסקים ובשרות השליחים של צ'יטה כ 3-5 ימי עסקים.

מדיניות החזרת מוצרים:
במידה ואת לא מעוניינת/מעוניין בפריט שרכשת מכל סיבה שהיא, תוכל/י להחזיר אותו אלינו ללא דמי ביטול ולקבל החזר כספי. כל מה שתידרש/h לעשות הוא לשלוח אלינו חזרה את הפריט עד 14 יום מיום קבלתו, באריזתו המקורית ובשלמותו, כולל ניילון חיצוני במידה וקיים, ולוודא שלא נעשה בו כל שימוש ושלא נפל בו שום פגם/נזק. עלות המשלוח חזרה אלינו תהיה על חשבונך.
החלפות: אם ברצונך להחליף מוצר לא רצוי, פני אלינו להסדרת ההחלפה.
הזיכוי יתקבל תוך מקסימום 14 יום ממועד החזרת הפריט, כנגד כרטיס האשראי שממנו בוצעה ההזמנה. ההחזר יבוצע כנגד אותם התנאים של העסקה המקורית (כלומר: עסקת שבוצעה בתשלומים תזוכה בהתאם, ועסקה שחויבה באמצעות תשלום בודד תזוכה בתשלום אחד).
כתובת להחזרות: מיכל לאופר ת.ד. 187 קיבוץ דן 1224500
לקבלת פרטים נוספים ניתן ליצור קשר בטלפון: 054-4584223.
רכישה נעימה!

צור קשר

נתת קבלת!- מיכל לאופר
כתובת: ת.ד. 187 קיבוץ דן 1224500
מספר עסק: 028663839
טלפון: 054-4584223
תנאי השירות
x

#{title}

#{text}

#{price}