איך משכנעים ילדים קטנים לצחצח שיניים בקלות?

 
אירחנו את  עינת ליבי כהן, אמא לילד בן 4.5 ויוצרת הספר "השיניים שחיפשו פה חדש".
"צחצוח שיניים זהו הערך הראשון של התמדה איתו מתמודדים הילדים, זהו ערך שלא קל לילדים להתמודד איתו ולא לנו ההורים",  הסבירה לנו עינת. "המשחקים מחברים את הילדים לעשייה וקבלת ערכים חדשים".
עינת מספרת כי כאשר ביתה מיקה היתה בת 4, היא החליטה לכתוב סיפור שיעזור לה להתמודד עם צחצוח השיניים. הספר שנכתב באנגלית, נמכר עד כה בלמעלה מ-15,000 עותקים באמזון ותורגם כעת בנוסף לעברית, גרמנית, ספרדית ואפילו יפנית.
הסיפור בספר
"השיניים שחיפשו פה חדש", הוא סיפור על ילד שלא מצחצח שיניים. השיניים עצובות שלא מתייחסים אליהן והולכות לחפש להן פה חדש שיתייחס וישמור עליהן, בדרך הם פוגשות דמויות רבות.
דרך הסיפור לומד הילד את החשיבות בצחצוח השיניים, והסיפור מלווה אותו במשחק.

טיפים חשובים שנתנה לנו עינת על מנת להפוך את הצחצוח לחוויה:

שרשרת ההתמדה: לוקחים חוט וחרוזים. אם הילד/ה מצחצח שינים, מכניסים חרוז וקושרים, אם הוא לא מצחצח יוצרים רק קשר. פעילות של כיף עם הילד/ה היוצרת גם ציפייה.  בסוף החודש נוצרת לילד/ה שרשרת שלמה של חרוזים וקשירות שהוא יכול לראות את התוצרים שלה. גם אם הוא לא צחצח, לא נורא, כי נוצרת כאן פעילות של התמדה.

"קוואק קוואק"- רעיון המצורף גם
לספר-  משחק הקוואק קוואק המוכר. ההורה והילד משחקים  וכל פעם לפי מה שיוצא התור לצחצוח, פעם הילד ופעם ההורה.

רוצים לשמוע עוד רעיונות ודרכים מהנות כדי להפוך את הצחצוח למשהו כיף?
הרוכשים את הספר יקבלו סרטון  של 10 דרכים נפלאות להפוך את הצחצוח למשהו כיפי .


הספר מגיע גם בגירסא דיגטלית ( המתאימה לצפייה במסך הטלפון או במחשב). ניתן לרכוש את הספר "השיניים שחיפשו פה חדש"  גם באופן דיגטלי (  Fleep BooK) ובו  הקראה של הסיפור בפס קול משעשע. מתאים לילדים קטנים שאינם יודעים עדיין לקרוא ומאפשר דפדוף נוח וחווית קריאה חדשה.

עוד על השיחה שלנו עם עינת בוידאו המצורף.

 לרכישת הספר:
לחצי כאן.
 
ברוך/ה הבא/ה לחנות של נתת-קבלת! www.michallaufer.co.il.
פה תוכל/י למצוא מוצרים שיוכלו לסייע לך לשחק. לאהוב ולחנך.
השימוש באתר כפוף לתקנון, בקריאת התקנון להלן את/ה מעיד/ה על הסכמתך לתנאים אלו. לפני השימוש באתר אנא קראי/י תנאים אלה בעיון. שימוש באתר פירושו שהנך מסכים/ה לתנאים אלה.
אנו מתחייבים שהמוצרים שהזמנת יגיעו אליך בשלמותם ובמצב תקין, במידה וקיבלת את ההזמנה וחסרים בה פריטים נשלח אותם אלייך באופן מיידי. אם קיבלת מוצר פגום נחליף אותו בחדש לאחר שנקבל את הפגום בחזרה.
דין ושיפוט: הדין החל על השימוש באתר ותנאים אלה, הוא הדין הישראלי בלבד.

זמני אספקה / משלוחים: כל יום מימות שבוע העבודה: ימים א'-ה' אנו מוציאים משלוחים, ביום למחרת ליום הרכישה.
ההזמנות נשלחות בשלושה אופני שילוח:
דואר רשום, שירות צ'יטה בוקס לבית עסק הקרוב למקום המגורים ושירות צ'יטה שליח ישירות לבית הלקוח - בהתאם לבחירתך במעמד הרכישה.
זמן המשלוח בדואר רשום לוקח כ 14 יום, בשרות צ'יטה בוקס 3-7 ימי עסקים ובשרות השליחים של צ'יטה כ 3-5 ימי עסקים.

מדיניות החזרת מוצרים:
במידה ואת לא מעוניינת/מעוניין בפריט שרכשת מכל סיבה שהיא, תוכל/י להחזיר אותו אלינו ללא דמי ביטול ולקבל החזר כספי. כל מה שתידרש/h לעשות הוא לשלוח אלינו חזרה את הפריט עד 14 יום מיום קבלתו, באריזתו המקורית ובשלמותו, כולל ניילון חיצוני במידה וקיים, ולוודא שלא נעשה בו כל שימוש ושלא נפל בו שום פגם/נזק. עלות המשלוח חזרה אלינו תהיה על חשבונך.
החלפות: אם ברצונך להחליף מוצר לא רצוי, פני אלינו להסדרת ההחלפה.
הזיכוי יתקבל תוך מקסימום 14 יום ממועד החזרת הפריט, כנגד כרטיס האשראי שממנו בוצעה ההזמנה. ההחזר יבוצע כנגד אותם התנאים של העסקה המקורית (כלומר: עסקת שבוצעה בתשלומים תזוכה בהתאם, ועסקה שחויבה באמצעות תשלום בודד תזוכה בתשלום אחד).
כתובת להחזרות: מיכל לאופר ת.ד. 187 קיבוץ דן 1224500
לקבלת פרטים נוספים ניתן ליצור קשר בטלפון: 054-4584223.
רכישה נעימה!

צור קשר

נתת קבלת!- מיכל לאופר
כתובת: ת.ד. 187 קיבוץ דן 1224500
מספר עסק: 028663839
טלפון: 054-4584223
תנאי השירות
x

#{title}

#{text}

#{price}