סדנאות לילדים מבית נתת קבלת!

 

הסדנאות מבית נתת קבלת! פונות אל המקום הכי טבעי של הילד המקום של המשחק של השיתופיות ושל החברים. באמצעות משחקי קופסא ובדרך של כיף, משחק והנאה הילד לומד להכיר מושגים של נתינה, קבלה, ערכים, חברות, קבלת האחר, שיתוף וגם ומושגים של חשיבה חיובית, ראיית הטוב, הסתכלות על חצי הכוס המלאה, אופטימיות ועוד. המשחקים מאפשרים לילד ללמוד, לשפר ולחזק את הקשר בינו לבין החברים בכתה וגם בהמשך מול המשפחה בבית. בנוסף, הילד לומד בסדנא להבחין בין משחקים חיוביים ומשחקים שמקנים לו ערכים חינוכיים לבין משחקים בעלי השפעה שלילית כמו משחקים בהם פוגעים, הורגים, מרביצים, משקרים וכיו"ב. 

ילדים שהשתתפו בסדנאות שאנחנו מעבירים אומרים שהם מאוד נהנו לשחק ביחד ולמדו שכדאי להתנהג יפה, שחשוב להיות חבר טוב, לעזור, לחכות בסבלנות, לשתף, לשחק ביחד ושעדיף לצמצם כמה שיותר התנהגות לא יפה כמו ללעוג, לריב, לצעוק, לשקר וכיו"ב.  הילדים  מספרים שהם מבינים כמה כדאי לחשוב חיובית וכמה זה יכול לקדם אותם בחיים ולהפוך את החיים שלהם ליפים וטובים וקלים יותר. אחרי מאות סדנאות שהעברנו ברחבי הארץ גילינו שלא פחות חשוב מעצם זה שהילדים לומדים ערכים ומתחנכים באמצעות המשחקים גם עצם העובדה שהפעילות מאפשרת להם לשחק יחד, בשיתוף, בחברותא לעומת המציאות של ימינו בהם ילדים משחקים ונמצאים הרבה מול מסכים. 
הסדנאות מבית משפחת נתת קבלת! ביקרו כבר בכל הארץ מדן ועד אילת. החברה יושבת בקיבוץ דן אחד הישובים הצפוניים ביותר בישראל וכבר מצאנו את עצמנו באילת ובבאר שבע ובקיבוץ ארז ובקרית שמונה, רמת אביב, צהלה, אורנית, תל אביב, רחובות, נס ציונה ועוד.
לאחר שפגשנו עשרות אלפי ילדים באין ספור סדנאות גילינו שילדים רבים בימינו חווים בעיות בקשב וריכוז, קשיים בתקשורת וצריכים לחזק את הכישורים החברתיים ויכולת ביטוי הרגשות שלהם.

הרעיון של הסדנא הינו שדרך משחקי ילדים מוכרים - רביעיות, זכרון וסולמות ונחשים ייחודיים- הילדים רוכשים תכנים ומיומנויות חינוכיות כגון שיח על נתינה, רגשות וערכים.
הסדנא מתאימה לילדים בבית הספר היסודי (גילאי 6-12), בחינוך הבלתי פורמלי, בספריות ואפילו יש הורים רציניים במיוחד... שמזמינים אותנו לימי הולדת.
הסדנא מתאימה ל 6 עד כ 40 ילדים.
במהלך הסדנא הילדים, משחקים, לומדים ומשוחחים על ערכים.
בכל סדנא אנו משאירים במתנה לקבוצת הילדים את המשחקים בהם שיחקו בסדנא.
להזמנות ולפרטים נוספים: 054-4584223
michal@michallaufer.co.il.


 
image alt
ברוך/ה הבא/ה לחנות של נתת-קבלת! www.michallaufer.co.il.
פה תוכל/י למצוא מוצרים שיוכלו לסייע לך לשחק. לאהוב ולחנך.
השימוש באתר כפוף לתקנון, בקריאת התקנון להלן את/ה מעיד/ה על הסכמתך לתנאים אלו. לפני השימוש באתר אנא קראי/י תנאים אלה בעיון. שימוש באתר פירושו שהנך מסכים/ה לתנאים אלה.
אנו מתחייבים שהמוצרים שהזמנת יגיעו אליך בשלמותם ובמצב תקין, במידה וקיבלת את ההזמנה וחסרים בה פריטים נשלח אותם אלייך באופן מיידי. אם קיבלת מוצר פגום נחליף אותו בחדש לאחר שנקבל את הפגום בחזרה.
דין ושיפוט: הדין החל על השימוש באתר ותנאים אלה, הוא הדין הישראלי בלבד.

זמני אספקה / משלוחים: כל יום מימות שבוע העבודה: ימים א'-ה' אנו מוציאים משלוחים, ביום למחרת ליום הרכישה.
ההזמנות נשלחות בשלושה אופני שילוח:
דואר רשום, שירות צ'יטה בוקס לבית עסק הקרוב למקום המגורים ושירות צ'יטה שליח ישירות לבית הלקוח - בהתאם לבחירתך במעמד הרכישה.
זמן המשלוח בדואר רשום לוקח כ 14 יום, בשרות צ'יטה בוקס 3-7 ימי עסקים ובשרות השליחים של צ'יטה כ 3-5 ימי עסקים.

מדיניות החזרת מוצרים:
במידה ואת לא מעוניינת/מעוניין בפריט שרכשת מכל סיבה שהיא, תוכל/י להחזיר אותו אלינו ללא דמי ביטול ולקבל החזר כספי. כל מה שתידרש/h לעשות הוא לשלוח אלינו חזרה את הפריט עד 14 יום מיום קבלתו, באריזתו המקורית ובשלמותו, כולל ניילון חיצוני במידה וקיים, ולוודא שלא נעשה בו כל שימוש ושלא נפל בו שום פגם/נזק. עלות המשלוח חזרה אלינו תהיה על חשבונך.
החלפות: אם ברצונך להחליף מוצר לא רצוי, פני אלינו להסדרת ההחלפה.
הזיכוי יתקבל תוך מקסימום 14 יום ממועד החזרת הפריט, כנגד כרטיס האשראי שממנו בוצעה ההזמנה. ההחזר יבוצע כנגד אותם התנאים של העסקה המקורית (כלומר: עסקת שבוצעה בתשלומים תזוכה בהתאם, ועסקה שחויבה באמצעות תשלום בודד תזוכה בתשלום אחד).
כתובת להחזרות: מיכל לאופר ת.ד. 187 קיבוץ דן 1224500
לקבלת פרטים נוספים ניתן ליצור קשר בטלפון: 054-4584223.
רכישה נעימה!

צור קשר

נתת קבלת!- מיכל לאופר
כתובת: ת.ד. 187 קיבוץ דן 1224500
מספר עסק: 028663839
טלפון: 054-4584223
תנאי השירות
x

#{title}

#{text}

#{price}