סדנאות לילדים מבית נתת קבלת!

 

הסדנאות מבית נתת קבלת! פונות אל המקום הכי טבעי של הילד המקום של המשחק של השיתופיות ושל החברים. באמצעות משחקי קופסא ובדרך של כיף, משחק והנאה הילד לומד להכיר מושגים של נתינה, קבלה, ערכים, חברות, קבלת האחר, שיתוף וגם ומושגים של חשיבה חיובית, ראיית הטוב, הסתכלות על חצי הכוס המלאה, אופטימיות ועוד. המשחקים מאפשרים לילד ללמוד, לשפר ולחזק את הקשר בינו לבין החברים בכתה וגם בהמשך מול המשפחה בבית. בנוסף, הילד לומד בסדנא להבחין בין משחקים חיוביים ומשחקים שמקנים לו ערכים חינוכיים לבין משחקים בעלי השפעה שלילית כמו משחקים בהם פוגעים, הורגים, מרביצים, משקרים וכיו"ב. 

ילדים שהשתתפו בסדנאות שאנחנו מעבירים אומרים שהם מאוד נהנו לשחק ביחד ולמדו שכדאי להתנהג יפה, שחשוב להיות חבר טוב, לעזור, לחכות בסבלנות, לשתף, לשחק ביחד ושעדיף לצמצם כמה שיותר התנהגות לא יפה כמו ללעוג, לריב, לצעוק, לשקר וכיו"ב.  הילדים  מספרים שהם מבינים כמה כדאי לחשוב חיובית וכמה זה יכול לקדם אותם בחיים ולהפוך את החיים שלהם ליפים וטובים וקלים יותר. אחרי מאות סדנאות שהעברנו ברחבי הארץ גילינו שלא פחות חשוב מעצם זה שהילדים לומדים ערכים ומתחנכים באמצעות המשחקים גם עצם העובדה שהפעילות מאפשרת להם לשחק יחד, בשיתוף, בחברותא לעומת המציאות של ימינו בהם ילדים משחקים ונמצאים הרבה מול מסכים. 
הסדנאות מבית משפחת נתת קבלת! ביקרו כבר בכל הארץ מדן ועד אילת. החברה יושבת בקיבוץ דן אחד הישובים הצפוניים ביותר בישראל וכבר מצאנו את עצמנו באילת ובבאר שבע ובקיבוץ ארז ובקרית שמונה, רמת אביב, צהלה, אורנית, תל אביב, רחובות, נס ציונה ועוד.
לאחר שפגשנו עשרות אלפי ילדים באין ספור סדנאות גילינו שילדים רבים בימינו חווים בעיות בקשב וריכוז, קשיים בתקשורת וצריכים לחזק את הכישורים החברתיים ויכולת ביטוי הרגשות שלהם.

הרעיון של הסדנא הינו שדרך משחקי ילדים מוכרים - רביעיות, זכרון וסולמות ונחשים ייחודיים- הילדים רוכשים תכנים ומיומנויות חינוכיות כגון שיח על נתינה, רגשות וערכים.
הסדנא מתאימה לילדים בבית הספר היסודי (גילאי 6-12), בחינוך הבלתי פורמלי, בספריות ואפילו יש הורים רציניים במיוחד... שמזמינים אותנו לימי הולדת.
הסדנא מתאימה ל 6 עד כ 40 ילדים.
במהלך הסדנא הילדים, משחקים, לומדים ומשוחחים על ערכים.
בכל סדנא אנו משאירים במתנה לקבוצת הילדים את המשחקים בהם שיחקו בסדנא.
להזמנות ולפרטים נוספים: 054-4584223
michal@michallaufer.co.il.


 
image alt
x

#{title}

#{text}

#{price}