תרומה לקהילה- אור בחנוכה  למען ילדי ביה"ח זיו בצפת

כשפוגשים פיה מיד מזהים!
לפני כמה חודשים קיבלתי ווטסאפ:" קוראים לי מור שקולניק ונתקלתי במשחקים שלך בתור אופר וממש אהבתי את הרעיון. להפתעתי גיליתי שאת גרה בדן ובקרוב אני עוברת לדן ומתחילה ללמוד בתל חי אשמח להפגש".
מאז שהיא עברה לדן לא פגשתי אותה אחת על אחת אבל נוכחותה מורגשת בפייסבוק של הקיבוץ:  "מי רוצה לבוא איתי להביא אוכל לניצולי שואה בקרית שמונה?", " מי רוצה להתנדב פה... שם...". לפני כמה ימים שוב ווטסאפ "הי זו מור אנחנו הולכים בחנוכה לשמח ילדים שמאושפזים בבית חולים בצפת, תוכלי לתרום משחקים?".
לפיה אסור ואי אפשר להגיד לא. היא נכנסה אתמול למשרד . התכוונתי לתת לה חמישה שישה משחקים למחלקה. אבל כשרואים פיה מזהים פיה. שאלתי אותה כמה ילדים מאושפזים? אמרה 30-35 לחשתי על אזונו של אריה רם, בן זוגי ושותפי, "אולי נביא משחק לכל ילד?" והיא יצאה מפה עם ארגז ומשחק לכל ילד מאושפז. והיא אפילו לא ביקשה! יש אנשים כאלה שמרגישים לידם ככה קטנים קטנים לעומת הגובה הרוחני שלהם.
בתמונה רואים את הפיה שגם התלבשה והתחפשה כדי לשמח את הילדים, יחד עם השותפים למעשה המקסים הזה. אגב, גם לא ביקשתי ממנה לצלם והיא צילמה ואפילו תלשה את הפתק של הלוגו מהאריזה. מלכת הפיות.

חג שמח. חג של אור! חג של מור.
image alt

תרומת משחקים לילדים המאושפזים בבית החולים זיו בצפת

ברוך/ה הבא/ה לחנות של נתת-קבלת! www.michallaufer.co.il.
פה תוכל/י למצוא מוצרים שיוכלו לסייע לך לשחק. לאהוב ולחנך.
השימוש באתר כפוף לתקנון, בקריאת התקנון להלן את/ה מעיד/ה על הסכמתך לתנאים אלו. לפני השימוש באתר אנא קראי/י תנאים אלה בעיון. שימוש באתר פירושו שהנך מסכים/ה לתנאים אלה.
אנו מתחייבים שהמוצרים שהזמנת יגיעו אליך בשלמותם ובמצב תקין, במידה וקיבלת את ההזמנה וחסרים בה פריטים נשלח אותם אלייך באופן מיידי. אם קיבלת מוצר פגום נחליף אותו בחדש לאחר שנקבל את הפגום בחזרה.
דין ושיפוט: הדין החל על השימוש באתר ותנאים אלה, הוא הדין הישראלי בלבד.

זמני אספקה / משלוחים: כל יום מימות שבוע העבודה: ימים א'-ה' אנו מוציאים משלוחים, ביום למחרת ליום הרכישה.
ההזמנות נשלחות בשלושה אופני שילוח:
דואר רשום, שירות צ'יטה בוקס לבית עסק הקרוב למקום המגורים ושירות צ'יטה שליח ישירות לבית הלקוח - בהתאם לבחירתך במעמד הרכישה.
זמן המשלוח בדואר רשום לוקח כ 14 יום, בשרות צ'יטה בוקס 3-7 ימי עסקים ובשרות השליחים של צ'יטה כ 3-5 ימי עסקים.

מדיניות החזרת מוצרים:
במידה ואת לא מעוניינת/מעוניין בפריט שרכשת מכל סיבה שהיא, תוכל/י להחזיר אותו אלינו ללא דמי ביטול ולקבל החזר כספי. כל מה שתידרש/h לעשות הוא לשלוח אלינו חזרה את הפריט עד 14 יום מיום קבלתו, באריזתו המקורית ובשלמותו, כולל ניילון חיצוני במידה וקיים, ולוודא שלא נעשה בו כל שימוש ושלא נפל בו שום פגם/נזק. עלות המשלוח חזרה אלינו תהיה על חשבונך.
החלפות: אם ברצונך להחליף מוצר לא רצוי, פני אלינו להסדרת ההחלפה.
הזיכוי יתקבל תוך מקסימום 14 יום ממועד החזרת הפריט, כנגד כרטיס האשראי שממנו בוצעה ההזמנה. ההחזר יבוצע כנגד אותם התנאים של העסקה המקורית (כלומר: עסקת שבוצעה בתשלומים תזוכה בהתאם, ועסקה שחויבה באמצעות תשלום בודד תזוכה בתשלום אחד).
כתובת להחזרות: מיכל לאופר ת.ד. 187 קיבוץ דן 1224500
לקבלת פרטים נוספים ניתן ליצור קשר בטלפון: 054-4584223.
רכישה נעימה!

צור קשר

נתת קבלת!- מיכל לאופר
כתובת: ת.ד. 187 קיבוץ דן 1224500
מספר עסק: 028663839
טלפון: 054-4584223
תנאי השירות
x

#{title}

#{text}

#{price}