תרומה לקהילה- אור בחנוכה  למען ילדי ביה"ח זיו בצפת

כשפוגשים פיה מיד מזהים!
לפני כמה חודשים קיבלתי ווטסאפ:" קוראים לי מור שקולניק ונתקלתי במשחקים שלך בתור אופר וממש אהבתי את הרעיון. להפתעתי גיליתי שאת גרה בדן ובקרוב אני עוברת לדן ומתחילה ללמוד בתל חי אשמח להפגש".
מאז שהיא עברה לדן לא פגשתי אותה אחת על אחת אבל נוכחותה מורגשת בפייסבוק של הקיבוץ:  "מי רוצה לבוא איתי להביא אוכל לניצולי שואה בקרית שמונה?", " מי רוצה להתנדב פה... שם...". לפני כמה ימים שוב ווטסאפ "הי זו מור אנחנו הולכים בחנוכה לשמח ילדים שמאושפזים בבית חולים בצפת, תוכלי לתרום משחקים?".
לפיה אסור ואי אפשר להגיד לא. היא נכנסה אתמול למשרד . התכוונתי לתת לה חמישה שישה משחקים למחלקה. אבל כשרואים פיה מזהים פיה. שאלתי אותה כמה ילדים מאושפזים? אמרה 30-35 לחשתי על אזונו של אריה רם, בן זוגי ושותפי, "אולי נביא משחק לכל ילד?" והיא יצאה מפה עם ארגז ומשחק לכל ילד מאושפז. והיא אפילו לא ביקשה! יש אנשים כאלה שמרגישים לידם ככה קטנים קטנים לעומת הגובה הרוחני שלהם.
בתמונה רואים את הפיה שגם התלבשה והתחפשה כדי לשמח את הילדים, יחד עם השותפים למעשה המקסים הזה. אגב, גם לא ביקשתי ממנה לצלם והיא צילמה ואפילו תלשה את הפתק של הלוגו מהאריזה. מלכת הפיות.

חג שמח. חג של אור! חג של מור.
image alt

תרומת משחקים לילדים המאושפזים בבית החולים זיו בצפת

x

#{title}

#{text}

#{price}