סדנאות להורים

סדנאות להורים מבית נתת קבלת!

ור המסכים" הוא הכינויי למצב בו הילדים של ימינו מבלים שעות רבות מדי ביום מול כל סוגי המסכים דבר הפוגם ביכולת שלהם לפתח מיומניות חברתיות ואינטלגנצייה רגשית. הסדנאות מבית נתת קבלת! מעניקות להורים כלים מעשיים ליצירת וחיזוק תקשורת פתוחה ומכבדת עם הילדים, ומסייעות להם לפתח בקרב ילדיהם כישורים חברתיים, אינטלגנצייה רגשית,שיחה ושיתוף, ביטוי של רגשות, התנהגות חיובית וערכים ועוד.
הסדנאות משלבות סקירת עומק של משחקים המוכרים לכולם ואת עולם התוכן שהם יוצרים אצל הילדים. במהלך הסדנא יוצגו משחקי קופסא ומשחקי מחשב ידועים ומוכרים מזוית שונה המעוררת דיון ומחשבה על התכנים אליהם נחשפים היום הילדים ועל מידת השפעתם על עיצוב דמותם ועולמם הפנימי. הסדנאות מציגות אלטרנטיבות ורעיונות למשחקים יצירתיים, ערכיים ומהנים שמהווים תשתית ליצירת בית ערכי, בריא, נעים ומשתף. הסדנאות כוללות התנסות במשחקים תוך הדגשת חשיבותו של המשחק ככלי המאפשר שיחה ושיתוף בדרך של כיף והנאה. בסדנאות ההורים מקבלים כלים לחיזוק התקשותת המשפחתית והכנסתה לסדר היום תוך תמיכה והכלה.
מיכל לאופר-רם מנכ"לית ומייסדת החברה שבתפקידה האחרון שימשה מנהלת המסחור של ערוץ הילדים פנתה לעיסוק ופיתוח חברת "נתת-קבלת!" לאחר שנחשפה למציאות שבה עולם המשחקים והדימויים הסובב את הילדים אינו מספק וחסרים בו אלמנטים של פתיחות, יצירתיות, חיי חברה ונתינה.
מצויידת בתובנות אלה החלה, יחד עם צוות מומחים, בפיתוח סדרת "נתת- קבלת!" המאפשרת דרך משחקי ילדות מוכרים כגון רבעיות, מסלול וקלפים, לשחק, לשוחח ולגעת בנושאים חשובים כגון ערכים, נתינה, רגשות, חשיבה חיובית וכישורים חברתיים.

להזמנות ולפרטים נוספים: 054-4584223
michal@michallaufer.co.il
x

#{title}

#{text}

#{price}